Medarbejderoversigt

Charlotte HoveCharlotte Hove
Centerleder, Grundskolevejleder 13-17 år, Hjallerup Skole
25 23 67 32
Charlotte.Hove@99454545.dk
Uffe LerbjergUffe Lerbjerg
Ungevejleder 18-25 år, STU, Øvrige institutioner
25 23 67 39
Uffe.Lerbjerg@99454545.dk
Birgitte Albeck-FrandsenBirgitte Albeck-Frandsen
Ungevejleder 18-25 år, STU
25 23 67 40
Birgitte.Albeck@99454545.dk
Søren LarsenSøren Larsen
Grundskolevejleder 13-17 år, Distrikt Dronninglund og Agersted Friskole samt EGU
25 23 67 44
Soren.Larsen@99454545.dk
Lone KronborgLone Kronborg
Grundskolevejleder 10.klasseCentre samt EGU
25 23 67 37
Lone.Kronborg@99454545.dk
Christina Julie GrønChristina Julie Grøn
Grundskolevejleder 13-17 år, Distrikt Brønderslev Nord samt Tolstrup Stenum Friskole
25 23 67 50
Christina.Julie.Gron@99454545.dk
Maria VæverMaria Væver
Grundskolevejeder 13-17 år, Distrikt Brønderslev Syd samt Nørre Ådalen Friskole
24 91 97 68
Maria.Vaever@99454545.dk
Jette SkiverenJette Skiveren
Grundskolevejleder 13-17 år, Klokkerholm Skole
25 23 67 41
Jette.Skiveren@99454545.dk